poniedziałek, 19 marca 2018

Trening umysłu czyli Kapitan Nauka w akcji:)

Zapewne każdy z Was zna markę Kapitan Nauka - lubiana przez dzieci i ceniona przez rodziców! Sprzyja rozwojowi wyobraźni i aktywności twórczej, a także pobudza ciekawość i zachęca do poznawania świata.
Swoja przygodę z Kapitanem Nauką zaczęliśmy gdy starsza córcia miała niecałe dwa latka. Ciągle dokupujemy kolejne wychodzące nowości ponieważ widzę jak dziewczynki chętnie sięgają po nie same.
 Uważam, że jest to najlepsza edukacyjna seria obejmująca zagadki, gry, karty obrazkowe i książeczki wspomagające rozwój dziecka poprzez kreatywną zabawę. 

 Dziś chcę opowiedzieć o wyjątkowym zestawie zawierającym ćwiczenia na koncentrację i logiczne myślenie dla dzieci w wieku szkolnym od 6 do 9 lat.W pakiecie znajdują się:

- Poradnik dla opiekunów (32 str.) z konkretnymi wskazówkami Agnieszki Bieli, doświadczonego psychologa dziecięcego, jak rozwijać koncentrację, spostrzegawczość i pamięć u dzieci w wieku szkolnym, a także 28 różnorodnych ćwiczeń wspierających rozwój dziecka.Natalka jest zachwycona tego typu ćwiczeniami - zresztą widać na zdjęciach jak z ochota i zaangażowaniem je rozwiązywała.
- 104 zagadki, rozwijające umiejętność logicznego myślenia i koncentracji, które pozwolą szybko sprawdzić rozwiązanie na odwrocie karty, a do tego znajdują się na nich kolorowe, atrakcyjne ilustracje pobudzające dziecięcą wyobraźnię!

- 15 zmywalnych kart do nauki rysowania z inspirującymi zadaniami, które ćwiczą grafomotorykę ręki (rysowanie po śladzie), kreatywność (przez twórcze dokańczanie ilustracji) oraz w atrakcyjny sposób uzupełniają naukę pisania w szkole.
- GRATIS suchościeralny flamaster - pisz, rysuj, zmazuj, poprawiaj!

Cały ten pakiet znajduje się w niewielkim kartonowym pudełku, dzięki czemu elementy się nie pogubią. Możemy go spokojnie brać ze sobą na wycieczki czy też na długie wyjazdy. My tak często robimy:) ostatnio zestawy Kapitana Nauki towarzyszyły nam w podróży wakacyjnej nad morze (ponad 750 km) dzięki nim podróż minęła szybciej i weselej:)Ze szczerego serca polecam produkty Kapitana Nauki - widzę po dziewczynkach jak świetnie rozwijają się przy nich i jaką ogromną frajdę ( młodszej córci zabawy obrazkami ) sprawia im nasze wspólne rozwiązywanie zadań.
Zestaw możecie zakupić tutaj  


8 komentarzy:

 1. Rewelacyjny zestaw. Nie ma to jak nauka przez zabawę. Widać że dziewczynki świetnie się bawią 😀👍

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oo tak, uwielbiają kapitana Naukę w każdej postaci :)

   Usuń
 2. Zestaw Kapitalny-idealny dla małych odkrywców (y) Bardzo cenimy sobie gry od Kapitana Nauki bo w swojej ofercie mają atrakcyjne propozycje! Tego zestawu akurat nie znamy, ale dzięki Wam wiemy że musimy to nabyć...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie,czasem można w bardzo dobrej cenie kupić,a dzięki swej dobrej jakości służą długo

   Usuń
 3. Bardzo fajny pomysł. Można miło i rodzinnie spędzić czas a przy okazji czegoś się nauczyć :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny ten zestaw, mamy inne i młodszy bardzo je lubi

  OdpowiedzUsuń
 5. Weszliśmy już z Kapitanem Nauką na kolejny poziom. Zaczynaliśmy od bingo, a teraz na czasie karty ścieralne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oo karty tez mamy i u nas ogólnie kapita nauka jest odkad zaczeły mowic.pierwsze karty potem zagadki ,gry ...bardzo lubimy

   Usuń