czwartek, 4 października 2018

"Wszystkie psy Eli" Wydawnictwo Zakamarki

Wiecie już zapewne bo pisałam o tym już nie raz:), że nasze dziewczynki to miłośniczki czworonogów.
Sami osobiście nie mamy psa, ale babcie mają i to one są oczkiem w głowie dziewczynek jak tylko przyjeżdżamy. Paulinka bardzo się cieszy gdy idzie z Barrym na spacer z babcią, a już nie wspomnę jaka była ogromna radość dla nich gdy wybraliśmy się wszyscy na zlot psów. Każdego głaskały, rozmawiały z nimi i były tak szczęśliwe, że aż miło było na nie patrzeć. 
Codziennie czytamy bajki na dobranoc i pomyślałam, że ostatnio nie było bajeczki o pieskach.
 Przeglądając Wydawnictwo Zakamarki natknęłam się na książkę "Wszystkie psy Eli" autor Catrina Kruusval. Od razu zamówiłam i już u nas jest oczywiście przeczytana od deski do deski parę razy:). Dziś opisze co w niej możecie znaleźć.

Piękna szata graficzna książki zachęca dzieci i nie tylko:) do skupienia się podczas czytania ale i wspólnego oglądania i opowiadania o jej treści.
Książka jest w formacie A4, odpowiednia dla dzieci 3+.
Ela to główna bohaterka, która lubi bardzo wszystkie psy : te duże i te troszkę mniejsze, spokojne i rozrabiaki. Dziewczynka tak bardzo chciałaby mieć własnego psa! - marzy o tym... Ale tata ciągle mówi, że zobaczymy, a potem i tak się nic nie dzieje. Aż któregoś dnia...Czy dziewczynka doczeka się własnego pieska? Przeczytajcie, a zobaczycie jak kończy się ta prosta i zabawna historia obrazkowa.
Polecamy ją szczególnie małym miłośnikom zwierząt, którzy chcą się dowiedzieć, jak bardzo psy mogą się między sobą różnić - zarówno wyglądem, jak i usposobieniem.
Ela już wie jak, a Wy?  ;)Książkę znajdziecie na stronie internetowej Wydawnictwa ----> kliknij Tu

http://www.zakamarki.pl/


14 komentarzy:

 1. Brzmi fajnie :) U nas za to zdecydowanie królują koty. Na całe szczęście jedynie w wersji książkowej :D Polecam "Opowieści złotego kota"

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta książką spodobała by się mojej córce która marzy o psie

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje córy marzą o piesku, spodobałaby im się ta książka ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. My co prawda jesteśmy wielbicielami kotów, ale książka wydaje mi się bardzo ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka zapowiada się bardzo ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale piękna książeczka.
  Bardzo lubię pięknie ilustrowane książki.

  OdpowiedzUsuń