niedziela, 30 września 2018

Jesienna rolkowa rodzinka:)

Kolejny raz wróciłyśmy ze spaceru wręcz "obładowane" jesiennymi darami... no jak nie wziąć kasztana... taki malutki... i tak uzbierało się kolejne wiaderko :), z lasu Natalka wzięła korę drzewną i powiedziała, że stworzymy jesienne ludziki, które będą na niej mieszkać. Jak powiedziała tak i zrobiłyśmy po powrocie:)

Rolkowa leśna rodzina 
Do ich zrobienia potrzebowałyśmy :  Zabawę zaczynamy od wybrania liści jako głowy ludzików, przyklejenie oczek, nosa, buzi i włosów...można tworzyć co i jak się chce tak jak pokazała Natalka :)
Nasze ludziki mają włosy z liści, patyków, piórek czy nawet ozdobne kwiatuszki.
Natalka wymyśliła, że ręce zrobi z patyków, orzechów oraz żołędzi.
Ogon z piórek czy liści. 
Poniżej pokaże parę zdjęć z procesu tworzenia jednak wszystkiego dokładnie nie zobaczycie bo poniosła nas wyobraźnia i moc zabawy i po prostu nadzwyczajnie....zapomniałam o robieniu zdjęć :)  Kasztany czy żołędzie pomagałam przykleić Natalce klejem na gorąco.

Nasza leśna rodzinka;)
Autorka we własnej osobie ze swoimi leśnymi ludzikami💓Do prac wykorzystane zostały produkty Bambino, dzięki którym w piękny i łatwy sposób możemy pokazać nasze pomysły ;)

9 komentarzy:

 1. Ale piękne i kolorowe ludki. Pomysłowa Natalka ;-) ciekawe po kim ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Słodziaki ta Wasza rolkowa rodzinką.
  U nas powstało u nas jedno dzieło, a technika... Podobna, choć tylko odrobinkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. ale fajna i pomysłowa ta rodzinka :-) u Was zawsze bardzo kreatywnie :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna jesienna rodzinka. Z pewnością wypróbujemy Wasz pomysł. Zapraszam również do naszego jesiennego wpisu https://obudzwsobiedziecko.blogspot.com/2018/09/drylownica-do-kasztanow.html i do polubienia na FB https://www.facebook.com/OBUD%C5%B9-W-SOBIE-Dziecko-1705263289769355/

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniała rodzinka 😉My zbieramy rzeczy takie jak rolki.Mozna z nich wyczarować mnóstwo niesamowitych rzeczy.Mamy już nawet kilka pomysłów.Obysmy tylko znaleźli na to czas!

  OdpowiedzUsuń