sobota, 12 maja 2018

KOMIKS Smerfolimpiada - nowość kwietniowa Wydwanictwa Egmont

Każdy z nas chyba zna niebieskie skrzaty. Pamiętam jak w dzieciństwie zawsze w niedziele leciały w dobranocce i nie mogłam doczekać się ich. Wesołe, zawsze z nowymi przygodami w swojej ukrytej kranie, chroniąc się przed Gargamelem i Klakierem. Dzisiaj przedstawiam nowość kwietniową - komiks o przygodach znanych na całym świecie niebieskich Smerfach, zawiera on trzy opowieści : 

Smerfolimpiada,

Wielkanoc u Smerfów

Plac zabaw dla Smerfów

 

  W wiosce Smerfów tylko Osiłek uprawia sport, nie może więc z nikim rywalizować w biegach, skoku wzwyż czy rzucie młotem. Razem z Papą Smerfem postanawiają to zmienić i zorganizować Smerfolimpiadę! Czy jednak przyzwyczajone do leniuchowania i obfitego jedzenia niebieskie skrzaty będą chciały ćwiczyć i przejść na dietę, żeby przygotować się do zawodów?

 

Smerfy przekonają się też, jak niebezpieczne mogą być wielkanocne jajka i czemu nie należy się bawić w nieznanych miejscach!

Dla nas taki komiks to świetna zabawa, dziewczynki pierwszy raz spotkały się z tego typu książeczką i mówią, że czekają na kolejne części :)

Rewelacyjne rysunki oraz śmieszne sytuacje zapewniają mnóstwo dobrej zabawy podczas czytania i oglądania :). Dziewczynki są zachwycone tym komiksem. 

Polecamy :)

Smerfolimpiada

Scenariusz: Peyo

Rysunki: Peyo

Przekład: Maria Mosiewicz

Oprawa: miękka

Objętość: 48 stron

Format: 215x290

Cena: 19,99

ISBN: 978-83-281-3501-7

Język oryginału: francuski

Seria: Smerfy Komiks

Kategoria: komiks europejski

Tematyka: humor

Premiera: 11.04.2018


Teraz możecie zakupić go w niższej cenie tutaj


3 komentarze:

 1. Kiedyś mialam okres komiksowy, dużo czytalam ksiazek, opowiadań w tej formie, moje dzieci tego nie znają, chyba czas najwyzszy ich z tym zapoznać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas też dziewczyny nie znały tej foru i wkeciły sie widze;)

   Usuń
 2. Uwielbiamy Smerfy. Starszy syn od dawna męczy mnie o jakis komiks. Może ten bylby idealny

  OdpowiedzUsuń