poniedziałek, 7 maja 2018

Kot w butach - gra planszowa ADAMIGO

Gry planszowe są jedną z wielu dostępnych form zabawy i nauki. Mają ogromny wpływ na rozwój dziecka, a mianowicie czas spędzony wspólnie na grze planszowej wpływa na podtrzymanie rodzinnych więzi i umocnienie pozytywnych relacji z dzieckiem. Bez względu na to, czy dzieci grają z rodzicami, czy z rówieśnikami lub z rodzeństwem uczą się integracji – wspólne rozgrywki dla dzieci to nabywanie umiejętności społecznych. 
Dzisiaj mamy dla Was świetną grę

  


Pudełko zawiera:
• planszę
• 4 pionki
• kostkę
• instrukcję do gry
• płytę CD z bajkami

To świetna gra, która pozwala graczom wcielić się w rolę kota w butach. Poznają jego niezwykłe przygody i rywalizując z innymi graczami muszą jak najszybciej dotrzeć do pałacu czarnoksiężnika i przygotować bal zaręczynowy dla swojego pana.

 W czasie zabawy dziecko uczy się, że nie z każdej sytuacji można wyjść jako zwycięzca. Niejednokrotnie przeciwnik okazuje się być od nas lepszy, szybszy, a czasem po prostu szczęście decyduje o wszystkim.W związku z czym musimy nauczyć dziecko przyjmowania porażki ze spokojem i godnością - nasze motto - nie zawsze się wygrywa :)
W zestawie znajdziecie także 
płytę CD z 7 bajkami :
- Kot w butach
- Królewna Śnieżka 
- Złotowłosa i trzy niedźwiedzie
- Zaczarowany kufer
- Dzielny Krawczyk
- Czerwony kapturek
- Ołowiany żołnierzyk

http://projektgrajmy.blogspot.com/

6 komentarzy:

 1. Pamiętam jak moje wybuchły złość i nie potrafiły przyjąć spokojnie porażki ale sukcesywnie udało się to w nich zmienić 👍

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każde dziecko tak ma,ale grając z nimi często uczymy ich ze nie zawsze wygrywa się.

   Usuń
 2. Ale super moja Maja to kocha wszystko co z kotami a po drugie uwielbia gry :) chyba już wiem co dostanie na dzień dziecka dzięki za tą recke :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A no tak u Was kotki rządzą😉płyta też jest świetna.Dziewczyny często słuchają przed snem.

   Usuń
 3. Uwielbiamy planszowymi. Właśnie od takich zaczęliśmy nasza przygode z grami. Łatwo nie bylo. Teraz dzieci juz rozumieją że raz sie wygrywa a przegrywa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oo tak-u mas też początki nie były łatwe.Grunt to nie poddawać sie

   Usuń