sobota, 25 maja 2019

Niezwykłe przygody Maszy i Applejack - nowości od Egmont'u

Jeśli Wasze dzieciaczki lubią książeczki aktywizujące z zadaniami i zarazem z ich ulubionymi bohaterami to dziś mamy coś idealnego dla nich:)
Seria niezwykłe przygody z konikiem Applejack i zabawna Maszą u nas to ostatnio hit ;)
Co znajdziemy w tych  zeszytach ? komiks,opowieści, zadania i naklejki..całe mnóstwo naklejek:) oraz co najistotniejsze dla dziecka!!!wyjątkowe figurki!!!

 
Masza nigdy się nie nudzi – ma przecież tysiąc pomysłów na minutę, a wokół siebie przyjaciół, których w każdej chwili może wciągnąć do zabawy. Ale tym razem nie czas na psoty. Sprawa jest najwyższej wagi, bo oto w lesie zjawił się prawdziwy król! Dziewczynka ma jednak własne zdanie na temat królewskich przywilejów i chętnie sama ich posmakuje… Co z tego wyniknie? 


Kapitalna historia i porywające zadania z naklejkami, a do tego prześliczna figurka Maszy - to wszystko czeka na ciebie w tej książce!

Ukochana jabłonka Applejack, Bloomberg, w tajemniczych okolicznościach znika z sadu w Appleloosie! Kucyki szybko wpadają na trop złodzieja, ale sprawa nie jest tak oczywista, jak mogłoby się wydawać. Kto ukradł drzewo? Jakie miał ku temu powody? Czy Bloomberg wróci na swoje miejsce w sadzie?

 Oryginalna historia z rodziną Apple w tle, kapitalny komiks, zadania powiązane z fabułą i figurka Applejack z limitowanej serii z brokatem – to wszystko, czego potrzebujesz, by miło spędzić czas w Appleloosie!
Powiem Wam szczerze, że u nas były kłótnie kto co chce;) ale udało się młodsza ma Masze- bo przypomina ja bardzo:) a starsza uwielbia kucyki wiec Applejack jest jej:) Od kilku dniu rozwiązują zadania z ogromna radością :)

Polecamy:) 


https://wydawnictwoegmont.pl/13 komentarzy:

 1. Bardzo fajna propozycja na prezent :) My lubimy wydawnictwo Egmont:)

  OdpowiedzUsuń
 2. supER Są te książeczki, a figurki dodatkowo wzbogacają zabawę ulubionymi bohaterami

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje dzieci uwielbiały takie książeczki, kiedy były młodsze - teraz czekam aż obecnie najmłodszy synek do nich dorośnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Maszy w ogóle nie znam, ale kucyki to i mój syn swego czasu uwielbiał :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Córka uwielbia Masze, więc i takie książeczki ją cieszą.

  OdpowiedzUsuń