czwartek, 21 czerwca 2018

Niezwykle interesujące albumy Mamy i Taty Wydwanictwa Wilga

Dzień Mamy już co prawda minął ale przed nami  23 czerwca Dzień Taty - najważniejszego mężczyzny w życiu chyba każdej kobiety 💓

...Kochany Tato - zacznę zwyczajnie, że z Tobą w domu zawsze jest fajnie : i w deszcz i w słotę, w smutku, w radości, wspierasz i uczysz życia w miłości. Dzisiaj za wszystko chcę Ci dziękować, skromny bukiecik kwiatów darować...

 Ciekawy pomysł na prezent na dzień Mamy i Taty proponuje nam Wydawnictwo Wilga, a mianowicie są to Albumy dla  Mamy i Taty.

Każdy tata ma wiele niezwykłych historii do opowiedzenia. Ten album pomoże zebrać je wszystkie w jednym miejscu.
Można w nim pisać, wklejać najpiękniejsze, najważniejsze fotografie ze swojego życia, a nawet można narysować coś od siebie.
 Uważam, że te albumy to bardzo fajny pomysł na uatrakcyjnienie chwil spędzonych w rodzinnym gronie. Zachęcają one rodziców do opowieści, które dla małych dzieci mogą być początkowo prehistorią, ale spisane, po latach z pewnością nabiorą zupełnie nowych wartości :)

Zdjęcia ukazują tylko niektóre tematy z albumu, a jest ich mnóstwo począwszy od krótkiej historii rodzinnej, marzeń, wspomnień związanych z najbliższymi jak i aktualnej pracy czy przyszłości.  
 Album Mamy jest zrobiony niemalże w identyczny sposób tylko dotyczy Mamy.
Oba albumy maja piękna grafikę i ciekawe tematy.
Posiadając je w domu spędzimy nie jedną chwilę pełną radości i wzruszeń :)

https://www.gwfoksal.pl/

6 komentarzy: